Тіршілік тынысы Сырдария аудандық қоғамдық-саяси газет

PDF нұсқалар мұрағаты

газет75

29 қыркүйек 2020 ж.

№ 74 газет

26 қыркүйек 2020 ж.

73 газет

22 қыркүйек 2020 ж.

Жаңалықтар мұрағаты

«    Қазан 2020    »
ДсСсСрБсЖмСбЖс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
» » Футбол: Бірінші лига күнтізбесі жарияланды

Футбол: Бірінші лига күнтізбесі жарияланды

Қазақстан кәсіпқой футбол лигасы 2020 жылғы маусымның бірінші лига клубтары арасындағы біріншіліктің 1-7 турлар ойындарының күнтізбесін жариялады, – деп хабарлайды baq.kz

Жаңа маусымда біріншілікке қатысатын 14 команда екі конференцияға бөлінген. 

Бірінші конференцияда «Ақтөбе», «Алтай», «Мақтаарал», «Байқоңыр», «Қыран», «Екібастұз» және «Арыс» командалары ойнаса, екінші конференцияда чемпионатқа жалғыз жолдаманы «Атырау», «Ақжайық», «Жетісу Б», «Қайрат-Жастар», «Академия Оңтүстік», «Шахтер-Болат» және СДЮСШОР № 8 командалары сарапқа салады. 

Бірінші конференцияның ойындарының өткізу локациясы - Шымкент қаласындағы БИІК спорткешені, ал екінші конференцияның барлық кездесулері Талғар қаласында орналасқан ҚФФ-ның ұлттық құрамалар базасанда өтпек. Біріншілік екі айналымнан тұрады. 1-тур ойындары 15 қыркүйекте жоспарланған. 
 
Жарысқа қатысушылар ойындар кезінде арнайы Санитарлық протоколдың талаптарын қатаң сақтауы шарт. Жанкүйерлерге стадиондарға кіруге тыйым салынған. Ойындар ҚКФЛ-ТВ жобасының ұйымдастыруымен тікелей эфирде Sportrecs.com платформасында көрсетіледі. 
 
2020 жылғы маусымның бірінші лига клубтары арасындағы біріншіліктің күнтізбесі 
 
1 Конференция 
Қатысушылар: Ақтөбе, Алтай, Мақтаарал, Байқоңыр, Қыран, Екібастұз, Арыс 
 
Бірінші айналым 
Өтетін орны - Шымкент 
 
I тур 
15 қыркүйек (сейсенбі) 
11:00 Алтай – Арыс 
16:30 Мақтаарал – Екібастұз 
16:30 Байқоңыр – Қыран 
 
II тур 
18 қыркүйек (жұма) 
11:00 Мақтаарал – Ақтөбе 
16:30 Байқоңыр – Арыс 
16:30 Қыран – Екібастұз 
 
III тур 
21 қыркүйек (дүйсенбі) 
11:00 Арыс – Қыран 
16:30 Ақтөбе – Байқоңыр 
16:30 Алтай – Мақтаарал 
 
IV тур 
24 қыркүйек (бейсенбі) 
11:00 Байқоңыр – Алтай 
16:30 Қыран – Ақтөбе 
16:30 Екібастұз – Арыс 
 
V тур 
27 қыркүйек (жексенбі) 
11:00 Ақтөбе – Екібастұз 
16:30 Алтай – Қыран 
16:30 Мақтаарал – Байқоңыр 
 
VI тур 
30 қыркүйек (сәрсенбі) 
11:00 Қыран – Мақтаарал 
16:30 Екібастұз – Алтай 
16:30 Арыс – Ақтөбе 
 
VII тур 
3 қазан (суббота) 
11:00 Екібастұз – Байқоңыр 
16:30 Арыс – Мақтаарал 
16:30 Ақтөбе – Алтай 

2 Конференция 
Қатысушылар: Атырау, Ақжайық, Жетісу Б, Қайрат-Жастар, Оңтүстік академиясы, Шахтер-Болат, СДЮСШОР № 8 
 
Бірінші айналым 
Өтетін орны – Талғар, «Талғар» ОЖБ 
 
I тур 
15 қыркүйек (сейсенбі) 
11:00 Жетісу Б – Шахтер-Болат 
16:00 Қайрат-Жастар – Оңтүстік академиясы 
16 қыркүйек (сәрсенбі) 
15:00 Ақжайық – СДЮСШОР № 8 
 
II тур 
18 қыркүйек (жұма) 
11:00 Жетісу Б – Атырау 
16:00 Оңтүстік академиясы – Шахтер-Болат 
19 қыркүйек (суббота) 
11:00 Қайрат-Жастар – СДЮСШОР № 8 
 
III тур 
21 қыркүйек (дүйсенбі) 
11:00 Ақжайық – Жетісу Б 
16:00 СДЮСШОР № 8 – Оңтүстік академиясы 
22 қыркүйек (сейсенбі) 
11:00 Атырау – Қайрат-Жастар 
 
IV тур 
24 қыркүйек (бейсенбі) 
11:00 Шахтер-Болат – СДЮСШОР № 8 
25 қыркүйек (жұма) 
11:00 Оңтүстік академиясы – Атырау 
16:00 Қайрат-Жастар – Ақжайық 
 
V тур 
28 қыркүйек (дүйсенбі) 
11:00 Атырау – Шахтер-Болат 
16:00 Ақжайық – Оңтүстік академиясы 
29 қыркүйек (сейсенбі) 
11:00 Жетісу Б – Қайрат-Жастар 
 
VI тур 
30 қыркүйек (сәрсенбі) 
16:00 СДЮСШОР № 8 – Атырау 
1 қазан (бейсенбі) 
11:00 Шахтер-Болат – Ақжайық 
2 қазан (жұма) 
11:00 Оңтүстік академиясы – Жетісу Б 
 
VII тур 
4 қазан (жексенбі) 
11:00 Атырау – Ақжайық 
16:00 СДЮСШОР № 8 – Жетісу Б 
5 қазан (дүйсенбі) 
11:00 Шахтер-Болат – Қайрат-Жастар
14 қыркүйек 2020 ж. 58 0
  • Акимата Кызылординской области
  • Сайт президента
  • Нұрлы жол
  • Рухани Жаңғыру
  • Жаңғыру 30
  • Egov
  • Digital Kazakhstan
  • Нақты қадам